Kontakta oss

Uppsala

Box 26050
750 26 Uppsala
018-24 71 15

Arlandastad

Elkraftsgatan 11
195 60 Arlandastad
08-24 71 15

Västerhaninge

Albybergsringen 116
137 69 Österhaninge
08-24 71 15

Falun

Falun
023-24715

Maila oss

info@upplandsstangsel.se

Vårt huvudkontor finns i Uppsala och våra regionala kontor i Arlandastad och Västerhaninge. Välkommen att kontakta oss för rådgivning eller offert – per telefon, mail eller via kontaktformuläret i slutet av denna sida.

Vi som arbetar på Upplands Stängsel AB

Anders

Anders Pärhagen

Försäljning, inköp, ledning
anders@upplandsstangsel.se
08-519 358 20

Mats

Mats Ländén

Försäljning
mats@upplandsstangsel.se
08-519 358 22

Mickey Dimitrijevic

Försäljning
mickey@upplandsstangsel.se
072-525 33 05

Per Lejkner

Försäljning Dalarna
per@upplandsstangsel.se
072 554 47 05

Peter

Peter Winqvist

Montageledning
peter@upplandsstangsel.se
08-519 358 21

Magnus Lind

Magnus Lind

Montageledning
magnus@upplandsstangsel.se
08-519 358 23

Joakim

Joakim Hörnell

Montageledning
jocke@upplandsstangsel.se
08-519 358 24

Christian Palm

 Christian Palm

Lager
christian@upplandsstangsel.se
08-519 358 25

Anneli Pärhagen

Ekonomi, faktura
faktura@upplandsstangsel.se
08-24 71 15