Kontakta oss

Uppsala

Box 26050
750 26 Uppsala
018-24 71 15

Arlandastad

Elkraftsgatan 11
195 60 Arlandastad
08-24 71 15

Österhaninge

Albybergsringen 116
137 69 Österhaninge
08-24 71 15

Falun

Roxnäsvägen
791 44 Falun
023-24715

Upplands stängsels huvudkontor finns i Uppsala och våra regionala kontor hittar du i Arlandastad, Österhaninge och Falun. Välkommen att kontakta oss för rådgivning eller offert – per telefon, mail eller via kontaktformuläret i slutet av denna sida.

Vi som arbetar på Upplands Stängsel AB

Försäljning

Anders Pärhagen - Personal på Upplands Stängsel

Anders Pärhagen

Försäljningschef
anders@upplandsstangsel.se
08-519 358 20

Mats Ländén - Personal på Upplands Stängsel

Mats Ländén

Försäljning
mats@upplandsstangsel.se
073-33 37 118

Niklas Grimstedt

Försäljning Dalarna
niklas.grimstedt@upplandsstangsel.se
076-792 27 00

Albin Lind

Försäljning
albin@upplandsstangsel.se
072-50 200 02

Patrik Hedberg

Försäljning Falun
patrik.hedberg@upplandsstangsel.se
070-635 90 90

Administration

Magnus Lind

VD / Produktionschef
magnus@upplandsstangsel.se
08-519 358 23

Joakim Hörnell - Personal på Upplands Stängsel

Joakim Hörnell

Inköpschef
jocke@upplandsstangsel.se
08-519 358 24

Elisabeth Bohlin

Arbetschef
elisabeth@upplandsstangsel.se
0725-25 33 51

Bild kommer snart

Antonella Zgheib

Lager
antonella.zgheib@upplandsstangsel.se
070-654 00 82

Arbetsledare

Martin Söderberg - Personal på Upplands Stängsel

Martin Söderberg

Arbetsledare
martin@upplandsstangsel.se
072-525 33 93

Loic Gonzalez-Rocher

Arbetsledare
loic@upplandsstangsel.se
0725-25 33 52

Bild kommer snart

Stefan Lindström

Arbetsledare
stefan.lindstrom@upplandsstangsel.se
0725-25 33 05

Bild kommer snart

Christer Dahl

Arbetsledare / Platsansvarig Falun
christer@heda-skandinavien.se
070-559 91 15

Bild kommer snart

Crippe Johansson

Arbetsledare Falun
crippe@upplandsstangsel.se
0708-54 54 48