KONTAKTA OSS

Vårt huvudkontor finns i Uppsala och våra regionala kontor i Arlandastad och Västerhaninge.
Välkommen att kontakta oss för rådgivning eller offert – per telefon, mail eller via kontaktformuläret i slutet av denna sida.

UPPLANDS STÄNGSEL AB

Box 26050 750 26 Uppsala 018-24 71 15
Elkraftsgatan 11 195 60 Arlandastad 08-24 71 15
Förrådsvägen 11 137 37 Västerhaninge 08-24 71 15
Falun 023-24715

Personal

anders

Anders Pärhagen

Försäljning, inköp, ledning
anders@upplandsstangsel.se
08-519 358 20

mats

Mats Ländén

Försäljning
mats@upplandsstangsel.se
08-519 358 22

bild-kommer

Mickey Dimitrijevic

Försäljning
mickey@upplandsstangsel.se
072-525 33 05

bild-kommer

Per Lejkner

Försäljning Dalarna
per@upplandsstangsel.se
072 554 47 05

peter

Peter Winqvist

Montageledning
peter@upplandsstangsel.se
08-519 358 21

magnus-lind

Magnus Lind

Montageledning
magnus@upplandsstangsel.se
08-519 358 23

joakim

Joakim Hörnell

Montageledning
jocke@upplandsstangsel.se
08-519 358 24

christian-palm

 Christian Palm

Lager
christian@upplandsstangsel.se
08-519 358 25

bild-ekonomi

Anneli Pärhagen

Ekonomi, faktura
faktura@upplandsstangsel.se
08-24 71 15