Kontakta oss

Uppsala

Box 26050
750 26 Uppsala
018-24 71 15

Arlandastad

Elkraftsgatan 11
195 60 Arlandastad
08-24 71 15

Österhaninge

Albybergsringen 116
137 69 Österhaninge
08-24 71 15

Falun

Västermalmsvägen 5
791 77 Falun
023-24715

Upplands stängsels huvudkontor finns i Uppsala och våra regionala kontor hittar du i Arlandastad och Österhaninge. Välkommen att kontakta oss för rådgivning eller offert – per telefon, mail eller via kontaktformuläret i slutet av denna sida.

Vi som arbetar på Upplands Stängsel AB

Anders Pärhagen

Anders Pärhagen

Försäljningschef
anders@upplandsstangsel.se
08-519 358 20

Mats Ländén

Mats Ländén

Försäljning
mats@upplandsstangsel.se
073- 33 37 118

Mickey Dimitrijevic

Mickey Dimitrijevic

Försäljning
mickey@upplandsstangsel.se
072-525 33 05

Peter Winqvist

Projektadministratör
peter@upplandsstangsel.se
08-519 358 21

Magnus Lind

Magnus Lind

VD/Produktionschef
magnus@upplandsstangsel.se
08-519 358 23

Joakim Hörnell

Inköpschef
jocke@upplandsstangsel.se
08-519 358 24

Marcin Makarewicz

Marcin Makarewicz

Montageledare
marcin@upplandsstangsel.se
076-174 00 58

Christian Palm

 Christian Palm

Lager
christian@upplandsstangsel.se
08-519 358 25

Fredrik Retander

Montageledare
fredrik@upplandsstangsel.se
070-749 33 20

Helene Mayer

Ekonomi
helene@upplandsstangsel.se
072- 525 33 70

Martin Söderberg

Montageledare
martin@upplandsstangsel.se
072- 525 33 93

Per Lejkner

Per Lejkner

Försäljning Dalarna
per@upplandsstangsel.se
072 554 47 05

Per Palander

Montageledare Dalarna
pelle@upplandsstangsel.se
072- 552 50 13