Kontakta oss

Uppsala

Box 26050
750 26 Uppsala
018-24 71 15

Arlandastad

Elkraftsgatan 11
195 60 Arlandastad
08-24 71 15

Österhaninge

Albybergsringen 116
137 69 Österhaninge
08-24 71 15

Falun

Västermalmsvägen 5
791 77 Falun
023-24715

Upplands stängsels huvudkontor finns i Uppsala och våra regionala kontor hittar du i Arlandastad och Österhaninge. Välkommen att kontakta oss för rådgivning eller offert – per telefon, mail eller via kontaktformuläret i slutet av denna sida.

Vi som arbetar på Upplands Stängsel AB

Försäljning

Anders Pärhagen - Personal på Upplands Stängsel

Anders Pärhagen

Försäljningschef
anders@upplandsstangsel.se
08-519 358 20

Mats Ländén - Personal på Upplands Stängsel

Mats Ländén

Försäljning
mats@upplandsstangsel.se
073- 33 37 118

Per Lejkner - Personal på Upplands Stängsel

Per Lejkner

Försäljning Dalarna
per@upplandsstangsel.se
072- 554 47 05

Bild kommer snart

Niklas Grimstedt

Försäljning, Dalarna
Niklas.grimstedt@heda-skandinavien.se
076- 792 27 00

Bild kommer snart

Albin Lind

Försäljning
albin@upplandsstangsel.se
072- 50 200 02

Administration

Magnus Lind - Personal på Upplands Stängsel

Magnus Lind

VD/Produktionschef
magnus@upplandsstangsel.se
08-519 358 23

Joakim Hörnell - Personal på Upplands Stängsel

Joakim Hörnell

Inköpschef
jocke@upplandsstangsel.se
08-519 358 24

Helene Mayer - Personal på Upplands Stängsel

Helene Mayer

Ekonomi
helene@upplandsstangsel.se
072- 525 33 70

Christian Palm - Personal på Upplands Stängsel

 Christian Palm

Lager
christian@upplandsstangsel.se
08-519 358 25

Arbetsledare

Bild kommer snart

Christer Dahl

Arbetsledare/platsansvarig Falun
christer@heda-skandinavien.se
070- 559 91 15

Montageledare

Martin Söderberg - Personal på Upplands Stängsel

Martin Söderberg

Montageledare
martin@upplandsstangsel.se
072- 525 33 93