Kontakta oss

Uppsala

Box 26050
750 26 Uppsala
018-24 71 15

Arlandastad

Elkraftsgatan 11
195 60 Arlandastad
08-24 71 15

Österhaninge

Albybergsringen 116
137 69 Österhaninge
08-24 71 15

Falun

Västermalmsvägen 5
791 77 Falun
023-24715

Vårt huvudkontor finns i Uppsala och våra regionala kontor i Arlandastad och Österhaninge. Välkommen att kontakta oss för rådgivning eller offert – per telefon, mail eller via kontaktformuläret i slutet av denna sida.

Vi som arbetar på Upplands Stängsel AB

Anders Pärhagen

Försäljning, inköp, ledning
anders@upplandsstangsel.se
08-519 358 20

Mats Ländén

Försäljning
mats@upplandsstangsel.se
08-519 358 22

Mickey Dimitrijevic

Försäljning
mickey@upplandsstangsel.se
072-525 33 05

Per Lejkner

Försäljning Dalarna
per@upplandsstangsel.se
072 554 47 05

Peter Winqvist

Montageledning
peter@upplandsstangsel.se
08-519 358 21

Magnus Lind

Montageledning
magnus@upplandsstangsel.se
08-519 358 23

Joakim Hörnell

Montageledning
jocke@upplandsstangsel.se
08-519 358 24

 Christian Palm

Lager
christian@upplandsstangsel.se
08-519 358 25