Kontakta oss

Uppsala

Box 26050
750 26 Uppsala
018-24 71 15

Arlandastad

Elkraftsgatan 11
195 60 Arlandastad
08-24 71 15

Österhaninge

Albybergsringen 116
137 69 Österhaninge
08-24 71 15

Falun

Roxnäsvägen
791 77 Falun
023-24715

Upplands stängsels huvudkontor finns i Uppsala och våra regionala kontor hittar du i Arlandastad och Österhaninge. Välkommen att kontakta oss för rådgivning eller offert – per telefon, mail eller via kontaktformuläret i slutet av denna sida.

Vi som arbetar på Upplands Stängsel AB

Försäljning

Anders Pärhagen - Personal på Upplands Stängsel

Anders Pärhagen

Försäljningschef
anders@upplandsstangsel.se
08-519 358 20

Mats Ländén - Personal på Upplands Stängsel

Mats Ländén

Försäljning
mats@upplandsstangsel.se
073- 33 37 118

Bild kommer snart

Niklas Grimstedt

Försäljning, Dalarna
Niklas.grimstedt@heda-skandinavien.se
076- 792 27 00

Bild kommer snart

Albin Lind

Försäljning
albin@upplandsstangsel.se
072- 50 200 02

Bild kommer snart

Göran Frånlund

Försäljning
goran@upplandsstangsel.se
070-212 43 45

Bild kommer snart

Patrik Hedberg

Säljare, Falun
patrik.hedberg@upplandsstangsel.se
070 – 635 90 90

Administration

Magnus Lind - Personal på Upplands Stängsel

Magnus Lind

VD/Produktionschef
magnus@upplandsstangsel.se
08-519 358 23

Joakim Hörnell - Personal på Upplands Stängsel

Joakim Hörnell

Inköpschef
jocke@upplandsstangsel.se
08-519 358 24

Bild kommer snart

Elisabeth Bohlin

Arbetschef
elisabeth@upplandsstangsel.se
0725-25 33 51

Bild kommer snart

Johan Stegfors

Lager
johan@upplandsstangsel.se
070-654 00 82

Arbetsledare

Martin Söderberg - Personal på Upplands Stängsel

Martin Söderberg

Arbetsledare
martin@upplandsstangsel.se
072- 525 33 93

Bild kommer snart

Auris Grauslys

Arbetsledare
auris@upplandsstangsel.se
0725-25 33 23

Bild kommer snart

Loic Gonzalez-Rocher

Arbetsledare
loic@upplandsstangsel.se
0725-25 33 52

Bild kommer snart

Dan Sundström

Arbetsledare
dan@upplandsstangsel.se
0725-25 33 05

Bild kommer snart

Christer Dahl

Arbetsledare/platsansvarig Falun
christer@heda-skandinavien.se
070- 559 91 15