Kontakta oss

Upplands stängsels huvudkontor finns i Uppsala och våra regionala kontor hittar du i Arlandastad, Österhaninge och Falun. Välkommen att kontakta oss för rådgivning eller offert – per telefon, mail eller via kontaktformuläret i slutet av denna sida.

Uppsala

Box 26050
750 26 Uppsala
018-24 71 15

Arlandastad

Elkraftsgatan 11
195 60 Arlandastad
08-24 71 15

Österhaninge

Albybergsringen 116
137 69 Österhaninge
08-24 71 15

Falun

Roxnäsvägen
791 44 Falun
023-24715

Våra kontor

Försäljning

mats ländén

Mats Ländén

Försäljning

mats@upplandsstangsel.se
073-33 37 118

patrik hedberg

Patrik Hedberg

Försäljning Falun

patrik.hedberg@upplandsstangsel.se
070-635 90 90

Administration

andreas pärhagen

Anders Pärhagen

Regionsschef

anders@upplandsstangsel.se
08-519 358 20

magnus lind

Magnus Lind

Produktionschef

magnus@upplandsstangsel.se
08-519 358 23

joakim hörnell

Joakim Hörnell

Inköpschef

jocke@upplandsstangsel.se
08-519 358 24

Arbetsledare

Loic Gonzalez-Rocher

Loic Gonzalez-Rocher

Arbetsledare

loic@upplandsstangsel.se
0725-25 33 52

Crippe Johansson

Arbetsledare Falun

crippe@upplandsstangsel.se
0708-54 54 48